Yasal Zorunluluklar

AUTOonline Otomotiv Bilgi İşlem A.Ş.

 

Maslak Mah. Sümer Sok.

 Ayazağa İş Merkezi No: 3 

 B Blok Kat: 1

 Maslak Şişli İstanbul

 

Tel: +90 (0) 212 327 66 30

Faks: +90 (0) 212 327 66 31

info@autoonline.com.tr

 

Genel sorumluluk (v.i.S.d.P.):

İnternet ortamındaki bilginin içeriği, gerçekliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk AUTOonline Otomotiv Bilgi İşlem A.Ş.’ye aittir.

Tüm basın yayınları, telif hakkına tabidir ve iznimiz olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve kullanılamaz.

Lütfen sayfaların düzen ve içeriğinin telif hakkı ile korunmasına ilişkin telif hakkı kanunlarına dikkat ediniz. Bu kapsamdaki haklar, özellikle veri ve tabloların çeviri, çoğaltma ve çıkarılması hakları ile bunların yayınlanması veya elektronik iletişim araçları ile yayınlanması, kısmi kullanım amaçlı olsa dahi saklıdır.

Telif hakkı kanununun kesin sınırları dışındaki her türlü özel veya ticari kullanıma, bireysel durumlarda dahi, izin verilmemektedir ve AUTOonline tarafından açık yazılı izin verilmedikçe yasa dışıdır.

Her türlü ihlal, yürürlükteki son şekliyle 09/09/1965 Alman telif hakkı kanununa ait yasal hükümlere tabidir.

Diğer ülkelerde, ilgili telif hakları kanunlarına katiyetle uyulmalıdır. Tarafımıza ait herhangi bir telif hakkı ihlalinin tespiti halinde, lütfen bizimle irtibata geçiniz, hatamızı derhal düzelteceğiz.

 

Yükümlülüğün Kabul Edilmemesi:

Web sitelerimiz https://www.autoonline.com.tr/ ve https://www.restwertboerse.de/ ve ilgili alt alanlar, üçüncü şahıs web sitelerine bağlantılar içermektedir. Bağlantısı verilen sayfaların tasarım ve içerikleri üzerinde AUTOonline GmbH’nin hiçbir etkisinin bulunmadığını açıkça beyan ederiz. Bu nedenle, AUTOonline burada verilen bilginin gerçekliği, doğruluğu, bütünlüğü veya niteliğine ilişkin hiçbir sorumluluğu kabul etmemektedir ve kendisini tüm bu sitelerin içeriğinden ayrı tutmaktadır. Bu beyan, üçüncü şahıs web sitelerine bağlantı içeren tüm AUTOonline siteleri ve bu bağlantı sayfalarının içerikleri için geçerlidir.

İşbu web sitesi ve AUTOonline ile ilgili bilgi, ad, grafik, logo ve semboller ile onun ürün ve hizmetleri, ticari mülkiyet hakları amacıyla veya buna bağlı sürümü olan malın, uygunluğun zımni garantisi dâhil ancak bununla sınırlı olmaksızın, herhangi bir teminat veya teyit veya garanti olmaksızın “olduğu gibi” sunulmaktadır. İşbu web sitesinde verilen bilgiler, bireysel gereksinimlerinizi karşılamak amacıyla derlenmemiştir, bu nedenle amaçlarınıza uygun olan bu bilgiyi kullanmadan önce emin olmak sizin sorumluluğunuzdadır. AUTOonline ve onun anlaşmalı tarafları veya çalışanları, bu siteye erişim veya bu sitenin kullanımı ile bağlantılı olarak veya burada yer alan bilginin kullanımı veya dağıtılmasından doğan doğrudan, belirli veya dolaylı zararlar dâhil her türlü zarardan sorumlu değildir. İşbu web sitesi, tespit edilmesine müteakip ve AUTOonline’ın takdirine bağlı olarak düzeltilecek yanlışlık veya yazım hataları içerebilir. İşbu web sitesinde yer alan bilgiler düzenli olarak güncellenmektedir. AUTOonline, dilediği zaman ve tebliğde bulunmadan, bu web sitesinde atıfta bulunulan bilgi, hüküm ve şartlar, unvanlar, grafikler, resimler, logo ve semboller veya ürün ve hizmetler üzerinde düzenleme, düzeltme ve/veya değişiklik uygulama hakkını saklı tutmaktadır. İşbu web sitesinde bahsi geçen ürün ve hizmetler, her zaman AUTOonline hüküm ve koşullarına tabidir.

İletişim

Destek

0212 327 66 30

Geri Arama Talebi

Geri Arama
Sizi aramamızı ister misiniz ? Formu doldurunuz ve bize gönderiniz