Satıcılar İçin Filo Araç Borsası

Sizlere sunduğumuz özel hizmetlerimiz

Filo yöneticilerinin, kiralama ve leasing şirketlerinin aradığı en iyi filo araç satış yöntemi olarak Fleetonline hizmetimizi sunuyoruz. En iyi fiyat teklifleri, aracıların devre dışı bırakılması ve zaman tasarrufu ; kısaca sizlere sunacağımız avantajlardan sadece birkaçı. Bizim için aracınızın nerede olduğunun hiçbir önemi yok, dilediğiniz zamanda araçlarınızı 7 / 24 / 365 ihale edebiliriz.

Filolarınız için avantajlarımız:

  • Zahmetsiz bir filo araç satış süreci
  • Piyasa koşullarında fiyat belirleme
  • Bağlayıcı satın alma teklifleri
  • Yüksek satış oranı
  • Size özel satış süreçleri
  • Hızlı ödeme garantisi

Ayrıca:

FLEETonline yazılımımız sadece filo araçlarına özel geliştirilmiştir. Bu sebeple araçlarınızı sizin adınıza sadece birkaç dakikada yüzlerce alıcı ile buluşturabiliriz. Süreçlerimize ilişkin raporlamalarımıza dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.

Daha düşük maliyet:

Due to our large base of dealers, standing times of several months are just as much a thing of the past as great logistics efforts or great losses of residual value. And another thing that is sure to please you: audit-proof transactions, transparent illustration of processes and the freedom to make your decision after the bid round – in case you find it too hard to say goodbye that quickly.

İletişim

Destek

0850 200 62 00

Geri Arama Talebi

Geri Arama
Sizi aramamızı ister misiniz ? Formu doldurunuz ve bize gönderiniz

AUTOonline'a katılın

Nasıl katılırım ?
Nasıl katılırım ? Hasarlı ve kullanılmış araçlarınızı kolaylıkla AUTOonline'da ihaleye sunun. En iyi hasarlı araç değerini belirleyen, Avrupa'nın lider portalı.
Basit, hızlı ve güvenli.