Bilgi-İşlem & Teknoloji

En önemli özelliğimiz: Veri Güvenilirliği

Başarımızın sırrı: Sahip olduğumuz 100% güvenilir bilgi-işlem alt yapımızdır. Tüm süreçlerimiz en üst düzey teknoloji ve en iyi şekilde tasarlanmış güvenlik unsurları ile desteklenmektedir.

Güvenilir Veri Toplama Merkezi

Tüm sistemimiz ve verilerimiz özel güvenlik yazılımlarımızla koruma altına alınmıştır. 7/24 kesintisiz hizmet sunabilmemiz için, tüm sistemimiz kesintisinz güç kaynakları ve jeneratörler ile desteklenmektedir. Veri tabanımız, sunucularımız ve internet bağlantımız kesintisiz hizmet vermek üzere tasarlanmıştır.

Güvenilir Teknoloji

Aylık dört trilyon byte veriyi kolaylıkla depolayabildiğimiz geniş, güçlü sunucu ve veritabanına sahibiz. Ayrıca, sunucu odamızdaki özel güç kaynağımız güvenliği her zaman garanti eder. Güvenlik duvarı, özel filtreler, virüs kontrol merkezimiz üçlü kontrol sağlar. Çoklu görüntüleme sistemimiz, oluşabilecek muhtemel sorunları anında görüntülememize ve çözüm üretmemize imkan sağlamaktadır. Böylece tüm süreçlerimiz mükemmel işler.

Modern Yazılım

Kullanmakta olduğumuz güncel Windows teknolojimiz hizmetimizi sorunsuz kılmaktadır. AUTOonline'ın geliştirdiği tüm yazılımlar TÜV tarafından belgelidir. Veritabanları için AUTOonline, Oracle sistemine güvenmektedir.

AUTOonline Teknoloji Ekibi

Herşeyin mükemmel olarak işlemesini sahip olduğumuz güçlü ekibimizle garanti ediyoruz. Teknik destek ekibimiz ihtiyacınız olan her an size hizmet sunmaktan mutluluk duyar. Yenilikçi yazılım ekibimiz işinize hız katmak için yeni ürünlerle herzaman sizi desteklemektedir. Mükemmel değil mi?

Profesyonel Uzman Kadromuz

Tüm ekibimiz, IBM ve Oracle tarafından desteklenen Microsoft Certified Gold Partner belgesine sahiptir.
Şirketimizin yönetim merkezinin duvarları sahip olduğumuz ödül ve belgelerle dekore edilmiştir. Bugün geliştirdiğimiz yazılımlar geleceğin trend ve teknoloji bilgileriyle donatılmıştır. Tüm altyapımız en son teknolojik yeniliklere sahiptir ve gelecekteki yenilikleri takip etmektedir.

İletişim

Destek

0850 200 62 00

Geri Arama Talebi

Geri Arama
Sizi aramamızı ister misiniz ? Formu doldurunuz ve bize gönderiniz